Geocode Earth Autocomplete (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Country
cy: Gwlad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Address
cy: Cyfeiriad
