Geocode Earth Autocomplete (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Language
et: Keel

en: Country
et: Riik

en: Settings
et: Seaded

en: Region
et: Regioon

en: Address
et: Aadress

en: County
et: Maakond

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.
