Geocode Earth Autocomplete (1.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Country
sv: Land

en: Settings
sv: Inställningar

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Address
sv: Adress

en: County
sv: Län

en: Locality
sv: Plats

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Dependency
sv: Beroende

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder
