Geocode Earth Autocomplete (1.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Country
ta: நாடு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Region
ta: பகுதி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: Dependency
ta: சார்வுகள்
