Geocode Earth Autocomplete (1.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Language
be: Мова

en: Country
be: Краіна

en: Settings
be: Налады

en: Region
be: Рэгіён

en: API Key
be: Ключ API

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
