Geocode Earth Autocomplete (1.0.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Country
oc: País

en: Settings
oc: Paramètres

en: Address
oc: Adreça

en: County
oc: Comtat

en: Dependency
oc: Dépendance
