Geocode Earth Autocomplete (1.0.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Country
sk: Krajina

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Region
sk: Umiestnenie

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Address
sk: Adresa

en: Locality
sk: Lokalita

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder
