Geocode Earth Autocomplete (1.0.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Region
sr: Регион

en: Placeholder
sr: Резервисано место
