Geocode Earth Autocomplete (1.0.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Language
te: భాష

en: Country
te: దేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Address
te: చిరునామా
