Geocode Earth Autocomplete (1.0.2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Language
pl: Język

en: Country
pl: Państwo

en: Settings
pl: Ustawienia

en: API Key
pl: Klucz API

en: Address
pl: Adres

en: County
pl: Powiat

en: Continent
pl: Kontynent

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Dependency
pl: Zależność

en: Layers
pl: Warstwy

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
pl: Tekst pokazany wewnątrz pola zanim zostanie do niego wprowadzona wartość. Podpowiedź jest zazwyczaj przykładową wartością lub krótkim opisem spodziewanego formatu.

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder
