Geocode Earth Autocomplete (1.0.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Language
bg: Език

en: Country
bg: Страна

en: Settings
bg: Настройки

en: Region
bg: Област на сайта

en: Address
bg: Адрес
