Geocode Earth Autocomplete (1.0.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Region
ca: Regió

en: Address
ca: Adreça

en: Locality
ca: Localitat

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Dependency
ca: Dependència

en: Layers
ca: Capes

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder
