Geocode Earth Autocomplete (1.0.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Country
cs: Země

en: Settings
cs: Nastavení

en: Address
cs: Adresa

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
cs: Text, který se zobrazí v poli, dokud nebude vložena nějaká hodnota. Obvykle se jedná o příklad nebo nebo stručný popis předpokládaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder
