Geocode Earth Autocomplete (1.0.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Country
fi: Maa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Region
fi: Alue

en: Address
fi: Osoite

en: County
fi: Maakunta

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Dependency
fi: Riippuvuus

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fi: Teksti joka näytetään kentän sisällä kunnes arvo on syötetty. Tämä vihje on usein esimerkkiarvo tai lyhyt kuvaus oletetusta muodosta.

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder
