Geocode Earth Autocomplete (1.0.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Country
hi: देश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Address
hi: पता

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
