Geocode Earth Autocomplete (1.0.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Country
lv: Valsts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Region
lv: Reģions

en: Address
lv: Adrese

en: Layers
lv: Slāņi
