Geocode Earth Autocomplete (1.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Country
ur: ملک

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Region
ur: علاقہ

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
