Geocoder (8.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: error
eo: eraro

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: To
eo: Al

en: From
eo: De
