Geocoder (8.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: error
eu: errorea

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik
