Geocoder (8.x-2.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
kk: Қосылған

en: error
kk: Қате

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен
