Geocoder (8.x-2.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: error
mr: तृटी

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून
