Geocoder (8.x-2.0-alpha6) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: error
el: σφάλμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Output format
el: Μορφή εξόδου

en: About
el: Περί

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
