Geocoder (8.x-2.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Features
lt: Savybės

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: About
lt: Apie

en: Weight for @title
lt: @title svoris
