Geocoder (8.x-2.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: error
hr: greška

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Features
hr: Značajke

en: About
hr: Opis

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
