Geocoder (8.x-2.0-alpha8) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: error
ro: eroare

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Features
ro: Caracteristici

en: Output format
ro: Formatul de ieșire

en: About
ro: Despre

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
