Geocoder (8.x-2.0-alpha8) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: error
th: ผิดพลาด

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
