Geocoder (8.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: error
be: памылка

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Features
be: Функцыі

en: About
be: Аб

en: Weight for @title
be: Вага для @title
