Geocoder (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Output format
pt: Formato de saída

en: Use SSL
pt: Usar SSL

en: Not set
pt: Não configurado

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
