Geocoder (8.x-3.1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Version
nl: Versie

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Throttle
nl: Afknijpen (Throttle)

en: Configuration
nl: Instellingen

en: API key
nl: API-sleutel

en: Limit
nl: Limiet

en: Period
nl: Punt

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Referer
nl: Verwijzing

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Access Token
nl: Toegangstoken

en: Geocoder settings
nl: Geocoder-instellingen

en: Unable to geocode '@text'.
nl: De geografische locatie van '@text' kan niet worden bepaald.
