Geocoder (8.x-3.24) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Version
fa: نسخه

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Add
fa: افزودن

en: ID
fa: شناسه

en: Throttle
fa: بازدارنده

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Limit
fa: محدوده

en: Period
fa: دوره

en: Plugin
fa: افزونه

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی

en: Base URL
fa: آدرس پایه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Weight for @title
fa: وزن @title
