Geocoder (8.x-3.3) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Add
da: Tilføj

en: Client ID
da: Klient ID

en: Configuration
da: Indstillinger

en: API key
da: API-nøgle

en: Limit
da: Grænse

en: Period
da: Periode

en: Output format
da: Output-format

en: Use SSL
da: Brug SSL

en: Machine name
da: Internt navn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Warning message
da: Advarselsmeddelelse

en: Not set
da: Ikke angivet

en: Referer
da: Henviser

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
