Geocoder (8.x-4.11) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Version
ar: النسخة

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Throttle
ar: الصمام

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Countries
ar: الدول

en: Limit
ar: حد

en: Output format
ar: نسق الخروج

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
