Geocoder (8.x-4.15) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Version
az: Versiya

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Throttle
az: Drossel

en: Locale
az: Yerli

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: Referer
az: Referen
