Geofield (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: Value
ur: قیمت

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
