Geofield (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Value
eu: Balioa

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: From
eu: Nondik

en: Is less than
eu: Hau baino txikiagoa

en: Is less than or equal to
eu: Hau baino txikiagoa edo berdina

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is greater than or equal to
eu: Hau baino haundiago edo berdina

en: Is greater than
eu: Hau baino haundiagoa da

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: between
eu: artean

en: And
eu: Eta

en: Field types
eu: Eremu motak
