Geofield (8.x-1.13) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: Value
lt: Reikšmė

en: disabled
lt: išjungtas

en: North
lt: Šiaurės

en: East
lt: Rytų

en: South
lt: Pietų

en: West
lt: Vakarų

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: From
lt: Nuo

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Feet
lt: Pėdos

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė
