Geofield (8.x-1.34) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Value
ast: Valor

en: disabled
ast: desactiváu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: From
ast: De

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
