Geofield (8.x-1.36) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: between
ps: ترمنځ

en: And
ps: او
