Geofield (8.x-1.39) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Value
hr: Vrijednost

en: disabled
hr: onemogućeno

en: North
hr: Sjever

en: East
hr: Istok

en: South
hr: Jug

en: West
hr: Zapad

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Bottom
hr: Dno

en: From
hr: Od

en: Is less than or equal to
hr: je manje ili jednako

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is greater than or equal to
hr: je više ili jednako

en: Is greater than
hr: je više

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
