Geofield (8.x-1.39) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
