Geofield (8.x-1.42) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: Value
te: విలువ

en: disabled
te: అచేతనం

en: North
te: ఉత్తర

en: East
te: తూర్పు

en: South
te: దక్షిణ

en: West
te: పశ్చిమ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
