Geofield (8.x-1.46) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག
