Geofield (8.x-1.46) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: enabled
vi: bật

en: Value
vi: Giá trị

en: disabled
vi: tắt

en: North
vi: Bắc

en: East
vi: Đông

en: South
vi: Nam

en: West
vi: Tây

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Is less than
vi: Nhỏ hơn

en: Is less than or equal to
vi: Nhỏ hơn hoặc bằng

en: Is equal to
vi: Bằng

en: Is greater than or equal to
vi: Lớn hơn hoặc bằng

en: Is greater than
vi: Lớn hơn

en: Is not equal to
vi: Khác

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Output format
vi: Định dạng xuất

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Is between
vi: Nằm trong

en: between
vi: nằm ngoài

en: Is not between
vi: nằm ngoài

en: not between
vi: nằm ngoài

en: Min
vi: Tối thiểu

en: undefined
vi: chưa xác định
