Geofield (8.x-1.47) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Value
jv: Biji

en: disabled
jv: mati

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Is less than
jv: Kurang sākā

en: Is less than or equal to
jv: Kurang sākā utāwā pada karo

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is greater than or equal to
jv: Luwih sākā utāwā padha karo

en: Is greater than
jv: Luwih sākā

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Default value
jv: Biji gawan
