Geofield (8.x-1.51) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: disabled
az: söndürülüb

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Is between
az: Arasındadır

en: between
az: arasında

en: Is not between
az: Arasında deyil

en: not between
az: arasında deyil

en: Min
az: Minimum
