Geofield (8.x-1.51) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
