Geofield (8.x-1.52) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Value
hy: Արժեք

en: disabled
hy: անջատված

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
