Geofield (8.x-1.59) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: North
my: မြောက်

en: East
my: အရှေ့

en: South
my: တောင်

en: West
my: အနောက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ
