Geofield (8.x-1.62) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Value
gu: મુલ્ય

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Bottom
gu: નીચે

en: Is less than
gu: કરતાં ઓછી હોય

en: Is greater than
gu: કરતાં વધારે હોય

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
