Geofield (8.x-1.63) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Value
am: እሴት

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: Output format
am: የውፅአት ቅርፅ
